Folcar - Przyciemnianie szyb

logo llumarŚwiadczymy usługi:
- przyciemnianie, foliowanie szyb samochodowych foliami przeciwsłonecznymi oraz antywłamaniowymi,
- oklejania witryn sklepowych foliami reklamowymi.


Stosujemy przy tym folię najwyższej jakości znanych na rynku firm, takich jak: Llumar oraz Euro Film. Nasze folie objęte są gwarancją na minimum 5 lat. Prezentowany szeroki asortyment barw i odcieni to kolejna nasza zaleta.

A prawny aspekt montowania folii?
Przepuszczalność promieni słonecznych w polu widzenia kierowcy tj. 180 stopni musi wynosić 70 %, co w praktyce wygląda tak, że nie możemy przyciemnić ani szyby przedniej ani też przednich opuszczanych szyb bocznych. Pozostałe szyby, na które dostaniemy już atest można przyciemnić w dowolny sposób. replica panerai wathes

Dlaczego folie samochodowe są tak przydatne?

Odbijają promienie UV i zmniejszają temperaturę wewnątrz auta
Dzięki stosowaniu folii o najwyższej jakości temperaturę wewnątrz samochodu można zmniejszyć nawet o 60 % co powoduje wydajniejszą pracę klimatyzacji, a także pozwala uniknąć problemu nagrzewania się tapicerki.
Działają jak okulary
przeciwsłoneczne
Częsty problem to słońce oślepiające nas podczas podróży. Stosując odpowiednio dobraną folię redukujemy światło nawet do 80 % dzięki czemu dzieci na tylnych siedzeniach mogą swobodnie podróżować.
Zapewniają dyskrecję
Stosując jedną z ciemniejszych folii możemy w łatwy sposób zapewnić sobie dyskrecję przewożonych bagaży czy towarów.
Chronią przed odłamkami
oraz złodziejami
Montując folię antywłamaniową możemy dodatkowo zabezpieczyć nasz samochód. W przypadku stłuczki lub wypadku z pewnością zwiększy ona nasze bezpieczeństwo.
Dodają elegancji,
zapewniają prestiż
Profesjonalnie przyciemniony samochód wygląda zdecydowanie ładniej.


Co jeszcze warto wiedzieć?

Proces przyciemniania szyb jest procesem odwracalnym. Nie jesteśmy „skazani” na jazdę z przyciemnionymi szybami przez cały okres użytkowania samochodu. A przy sprzedaży naszego pojazdu… kolejnemu właścicielowi nie muszą się one przecież podobać. W takim wypadku na życzenie klienta folię usuwamy bez najmniejszego problemu. Po tym zabiegu szyby samochodu znów wyglądają jak nowe. replica patek philippe